Ważny komunikat dla Rodziców dotyczący ubezpieczenia NNW uczniów w r. szk. 2023/2024

Logotyp GENERALI - Bezpieczny.PL

Szanowni Rodzice,

Informujemy, że w roku szkolnym  2023/2024 zakup ubezpieczenia NNW uczniów możliwy jest na za pośrednictwem  dedykowanego dla  naszej placówki linku:

https://bezpieczny.pl/nnw-szkolne/05755

Oferta ubezpieczenia  została przygotowana przez Bezpieczny.pl / Generali Towarzystwo Ubezpieczeń S.A

Rodzic za pomocą linka ma  możliwość wyboru jednego z kilku dostępnych wariantów ubezpieczenia, a  korzystając z dedykowanego dla  naszej placówki  linku otrzyma 10% rabatu na każde dziecko (kod rabatowy 05755). Dodatkowo, w ramach jednego zakupu, jest możliwość ubezpieczenia dzieci z innych szkół czy przedszkoli.

UWAGA! Rodzice, którzy już w zeszłym roku skorzystali z oferty Bezpieczny.pl, 30 dni przed zakończeniem ochrony ubezpieczeniowej otrzymają stosowne powiadomienia o możliwości kontynuacji umowy ubezpieczenia (wiadomość e-mail i SMS) z zachowaniem 10% zniżki.

Ubezpieczenie zapewnia m.in.:

- ochronę 24/h na całym świecie, podczas zajęć szkolnych oraz w dni wolne od nauki; wypłatę odszkodowania za uraz wskutek nieszczęśliwego wypadku; zwrot kosztów leczenia i rehabilitacji;  wyczynowe uprawnianie sportów w zakresie i wiele innych.

W tym roku Ubezpieczyciel każdemu dziecku (od II wariantu) dodał bezpłatny 30 dniowy dostęp do wersji PREMIUM portalu edukacyjnego; video lekcje, powtórzenia do sprawdzianów, klasówek, egzaminu 8-mej klasy,50% rabatu przy zakupie na rok.

 

W przypadku pytań lub trudności z zawarciem ubezpieczenia proszę o kontakt z Opiekunem Bezpieczny.pl

Panią Joanną Karczewska

tel. 604 055 358 E-mail:  jkarczewska@bezpieczny.pl

 

Szczegóły ofert:

OWU: https://bezpieczny.pl/dokument/owu-bezpieczny

Tabela Urazów: https://bezpieczny.pl/dokument/tabela-bezpieczny

 

pliki do pobrania