Lp. Nazwisko i imię ilość godzin zegarowych dzień tygodnia godziny sala
1 AUGUSTYNIAK GENOWEFA 1 czwartek 10.50-11.50 SB /pokój
2 BIAŁEK JERZY 1 czwartek 11-12 20
3 BIELECKA-ZIUZIA ANNA 1 poniedziałek 12.50-13.50 pokój
4 BOLDUAN ANNA 1 środa 11.00-12.00 pokój
5 BONDARYK JOANNA 1 środa
czwartek
14.40 -15.10
7.30-8.00
210
6 BORYŁO ALICJA 1 piątek 14.40-15.40 pokój n
7 BUDZYŃSKA JOANNA 1 Wtorek 8:00-9:00 115
8 BUTKIEWICZ IZABELA 1 czwartek 10-11 pokój
9 CHACIŃSKA AGNIESZKA 1 czwartek 11 - 12 SB
10 CHORUŻY ANNA 1 wtorek 9-10 pokój
11 CZAJKA ANNA 1 środa, czwartek 10.05-10.35, 11.10-11.40 pokój
12 DOCHTOROWICZ ADAM 1 piątek 14:40 - 15:40  200 lub pokój
13 DOŁŻYCKA JOANNA 1 środa 11-12 218
14 DUBERT JOANNA 1 wtorek 10-11 pokój
15 DURCZYŃSKA KATARZYNA 1 środa 14-15 207
16 DYMEK WIOLETTA 1 środa 14.35-15.35 205 /pokój n.
17 GAWINKOWSKA EWA 1 piątek 15-16 2
18 GIEDZIEWICZ BOŻENA 1 Środa 8.30- 9.30 2
19 GINTER KAMILA 1 wtorek 14.35-15.35 210
20 GOSPODARCZYK DOROTA 1 poniedziałek 11.55 - 12.55 pokój
21 GRZYWACZ TADEUSZ 1 czwartek 11-12 pokój
22 HAP JOANNA 1 środa 11.10-12.10 20
23 HOŁOWEŃKO ANNA 1 czwartek 10.00-11.00 OK lub PR.4 zaplecze
24 JANIK EWA 1 czwartek 11.10-11.55 pr.1
25 JURKIEWICZ-IRGA ANNA 0,5 Środa 14:40-15:10 pokój
26 KACZMARSKA ELŻBIETA 1 Piątek 14.00-15.00 103
27 KAŹMIERSKA-KLIK JOANNA 1 wtorek, piątek 10.30-11.00 pokój
28 KOŁACZ MARIOLA 1 wtorek 11.00-12.00 pokój
29 KOPEĆ ALEKSANDRA 1 wtorek, czwartek 9.10-9.40,
10.05-10.35
pokój nauczycielski
30 KOWALCZYK PAULINA 1 środa 10.00 - 11.00 pokój n-lski
31 KRÓL-KLUSEK RENATA 1 WTOREK 14,10-15,10 pokój
32 KRÓTKI ANNA 1 poniedziałek 14-15 gabinet
33 KRYSTKIEWICZ MARCIN 1 poniedziałek 14.40-15.40 106
34 KRZEWICKA ANNA 1 czwartek 12.00-13.00 pokój
35 KRZYŻANOWSKA PAULINA 1 poniedziałek 14-15 19
36 KWIATKOWSKA ANNA 1 wtorek 9:55-10:55 20
37 LASKOWSKA BEATA 1 czwartek 12.50-13.50 pokój
38 LASKOWSKA EWA 1 Poniedziałek 12:00 - 13:00 309
39 LEWCZUK ANNA 1 Środa 11.10-12.10 pokój
40 LICA ALEKSANDRA 1 piątek 11:00-12:00 pokój
41 ŁUKOWSKI STANISŁAW 1 wtorek,piątek 12.05-12.35, 12.05-12.35 20
42 MALESZEWSKA MAŁGORZATA 0,5 czwartek 8.10-9.10 pokój
43 MAŁECKI MACIEJ 1 środa 10.50-11.50 pokój
44 MARSZAŁEK HALINA 1 wtorek 11.55-12.55 208b lub pokój
45 MRÓZ AGATA 1 Poniedziałek 13.50-14.50 122
46 MUSZCZYŃSKI LESZEK 1 wtorek 11.10-12.10 118
47 NARTOWSKA KATARZYNA 1 sroda 10.50-11.50 118
48 NIKULIN-STAWIŃSKA JOANNA 1 poniedziałek 12.00-13.00 123
49 PANEK KATARZYNA 1 wtorek 14:40-15:40 212
50 PAWELEC ANNA 1 poniedziałek 13:50 - 14:50 202
51 PELOWSKA EWA 1 czwartek, piątek 13.00-13.30 ,
11.10 -11.40
222 lub pokój
52 PERZYŃSKA KRZYSZTOFA 1 czwartek 9-10 pokój
53 PIĄTKOWSKA MONIKA 1 poniedziałek, wtorek 8:30-9:00, pokój
54 RASIŃSKA DOROTA 1 poniedziałek 11.10-11.55 pokój
55 RUDNICKA BARBARA 1 piątek 13.35-14.35 pokój
56 RZESZOTARSKA EWA 1 wtorek 10.20-10.50
13.00-13.30
119
57 SAWICKA ELŻBIETA 1 czwartek 13:50-14:50 10
58 SAWICKA JOANNA 1 wtorek 10:05-11;05 20
59 SELEMAN BEATA 1 piątek 7.15-8.15 11
60 SOCHA ANNA 1 poniedziałek, wtorek 12:05-12:35, 12:05-12:35 pokój
61 SOCHACKA BOGUMIŁA 1 piątek 12.50-13.50 112
62 SOSNA PATRYCJA 1 poniedziałek 14.40-15.40 12
63 SZARMACH KAMIL 1 czwartek 10:50-11:50 pokój
64 SZUBA MONIKA 1 Środa 14.30-15.30 220
65 SZULC MARTA 1 wtorek 14:40-15:40 206
66 SZUTOWICZ MARIUSZ 1 poniedziałek 12-13 20
67 SZYMBORSKA ANETA 1 Wtorek 12-13 pokój n.
68 TRUKAWKA-ROGIECKA ALEKSANDRA 1 Poniedziałek 14.30-15.30 221
69 TRYNISZEWSKKI KRZYSZTOF 1 wtorek, środek 11.20-11.50
11.20-11.50
pokój
70 TUROWSKA ANNA 1 poniedziałek, środa 8.20-8.50, 14.35-15.05 204
71 WILDA BEATA 1 wtorek 10.00-11.00 pokój n.
72 WILIMBERG-JANKOWSKA BEATA 1 czwartek 14.30-15.30 215
73 WIŚNIEWSKA ELWIRA 1 środa 14.35-15.35 211
74 WIŚNIEWSKI ALEKSANDER 1 wtorek 14:35-15:35 210
75 WSZELAKI ROBERT 1 Środa 14:35-15:35 20
76 ZAWADZKA-GIZA JOLANTA 1 piątek 14-15 pokój
77 ZIĘCINA DAWID 1 czwartek 12:05-13:05 9