Egzamin maturalny w 2026 r. w terminie poprawkowym
dla zdających, którzy:
przystąpili do egzaminu ze wszystkich przedmiotów obowiązkowych
- nie zdali egzaminu tylko z jednego przedmiotu w części ustnej
lub w części pisemnej
- wypełnili oświadczenie o ponownym przystąpieniu do egzaminu z danego przedmiotu w terminie najpóźniej do 15 lipca 2026r. (w sekretariacie uczniowskim, po odbiorze wyników z maja)
- Część pisemna – 24 sierpnia 2026 r. (poniedziałek), 9.00
- Część ustna – 25 sierpnia 2026 r. (wtorek), od 9.00
Przekazanie przez Okręgową Komisję Egzaminacyjną świadectw do szkół – 11 września 2026 r.




